X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

آقای احمدی نژاد ! قربه الی الله سکوت کنید.

 

 

 

 

طلبه ای از قم با ارسال نوشته ای نسبت به سخنان اخیر احمدی نژاد در مورد سرعت گرفتن فرایند ظهور انتقاد کرد. 


به گزارش پایگاه خبری «
تیک»، متن نوشته ی این طلبه در زیر می آید:


سلام
این روزها سخن گفتن با شما دیگر برای کسی هزینه ندارد و منتقد رفتار و کردار شما مغرض و .... خوانده نمی شود. نامه امروز تنها به خاطر یک دغدغه مشترک یعنی گسترش دین و فرهنگ مهدویت است.  

 

سایتها برای سخنرانی شما در شهر همدان تیتری را برگزید که خاطرات تلخ حوزویان را از روزهای ناسالم قم زنده می کند. 

 

در سایتها می خوانم: "احمدی نژاد ادعا کرد: ظهور نزدیک است،امام خمینی هم این را قبول داشت". برخی از نااگاهان سعی می کردند شما را زنده کننده فرهنگ مهدویت جلوه دهند تا جایی که عده ای نادان باورشان شد و برایتان سی دی ظهور منتشر کردند و شما را از سربازان حضرت حجت عج خواندند.  

 

آن روزها به نوجوانی که تبلیغاتتان را منتشر می کرد گفتم این کار درست نیست و در واقع این حرکت سوء استفاده از باورهای مذهبی مردم است اما بعد از کمی مشاجره یک دفعه فریاد زد : " مرگ بر ..." و بنده متعجب و مضطرب صحنه گفتگو را ترک کردم. 

 

به یاد می آورم زمانیکه فریاد حوزویان به جایی نمی رسید که گره زدن راه یک دولت با فرهنگ مهدویت نه خدمت به ارتقاء فررهنگ مهدویت است و هموار کردن راه ظهور. 

 

و امروز شما آمده اید با همان ادبیات همیشگی. دوباره از ظهور می گویید با این تفاوت که حافظه تاریخی نه چندان دور ما از تجربه هشت سال دولت شما راه ما را برای انتقاد هموارتر کرده است. 

 

نمی گویم هدف شما از سخن گفتن درباره حضرت حجت عج سوء استفاده از باورهای مذهبی مردم است اما حتی اگر هدفتان اشاعه فرهنگ مهدویت هم باشد تجربه دوران شما نشان داد که سخنانتان نه تنها به گسترش این فرهنگ در جامعه امروز کمکی نمی کند بلکه می تواند زمینه ساز انحراف فکری و دین گریزی افرادی باشد که دین از پدر و مادر به ارث برده اند. 


این افراد چگونه درباه رابطه سخنان شما با کلیپ هاله نور که هنوز روی حافظه موبایلهای مردم وجود دارد قضاوت می کنند؟ چگونه درباره رابطه سخنان شما با دادگاه فساد مالی خط قرمزهای دولت شما قضاوت می کنند؟


ان شاء الله که دغدغه مشترک ما گسترش فرهنگ اسلام محمدی و سربازی حضرت حجت عج است اما باور کنید که سخنانتان به این هدف آسیب می زند پس قربه الی الله سکوت کنید و درباره اهداف و برنامه های سیاسیتان سخن بگویید.


                                                                                                                                          التماس دعا